КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №66 ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Історія ЗДО

В далекому минулому 1972 році в мальовничому куточку густо населенного житлового масива Північний при заводі "Втормет" був побудований двоповерховий дитячий садок № 66 для дітей робітників заводу. На час відкриття в садку працювало лише три групи. Багато сил і енергії вклала в розвиток  садка перша завідуюча Костева Марія Михайлівна. Для успішного виховання, навчання та фізичного розвитку дітей були створені всі умови: великі, світлі, затишні групові кімнати, спальні. Великий спортивний майданчик,  облаштовані майданчики для прогулянок.

Пройшли роки... Нові зміни, майже новий колектив. Дитячий садок працює як державна установа департаменту гуманітарної політики. З 2016 року завідувач дитячого садка Ревенок Олена Вікторівна.

Зараз в дитячому садку працює чотири  групи:  раннього віку, молодша, середня , старша групи. Весь колектив сумлінно, добросовісно, з любов'ю ставиться до своєї роботи, до своїх вихованців. Результатом такої роботи є усмішки на обличчях дітей.  А що може бути приємніше, важливіше бачити веселі, усміхнені обличчя малюків?!

Це наш дитсадок.